1. Dziś II niedziela Wielkiego Postu zwana niedzielą „Ad Gentes”. Kościół w Polsce ogarnia modlitwą kontynent afrykański i składa do puszek jałmużnę postną na dzieło misyjne w Afryce.

2. W piątek I piątek miesiąca, spowiedź rano od godz. 6.30 i po południu od godz. 17.00. Msza Św. o godz. 18.00, a po niej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Droga Krzyżowa. Adorację zakończymy apelem maryjnym i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Oprawę muzyczną Mszy Św. i uwielbienia zapewni zespół Jordan.

Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego będą zbierane w czasie Mszy Św.

Komunia chorych: ks. proboszcz i ks. Kamil w piątek od rana, ks. Jakub w sobotę od rana

3. W sobotę I sobota miesiąca. O godz. 17.30 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP – zapraszamy Koła Żywego Różańca. Po Mszy Świętej spotkanie.

4. W kwietniu rozpocznie się w naszej parafii peregrynacja Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w rodzinach. Dziś ostatni dzień na zgłoszenie chęci przyjęcia obrazu.

5. Ofiary składane do puszek w kościele z napisem JAŁMUŻNA POSTNA przeznaczymy na paczki świąteczne dla najbiedniejszych.

6. Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Włocławskiej organizuje Wielkopostny Dzień Skupienia z warsztatami z komunikacji dla małżonków, narzeczonych oraz par żyjących w związkach niesakramentalnych. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 2.03 w parafii NSJ w Sieradzu od godz. 9.00. Informacje na temat zapisów i kontakt można znaleźć na plakacie w gablocie.00

7. Rekolekcje wielkopostne odbędą się w dniach 10-12 marca 2024.

8. Wychodząc ze świątyni możemy zaopatrzyć się w prasę katolicką.

9. W kiosku są do nabycia Baranki wielkanocne. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na dzieła prowadzone przez Caritas Polska. Cena 10 zł

10. Grupa AA „Orion” organizuje wyjazd do Oświęcimia w dniu 2.03.2024. Koszt wyjazdu 70 zł od osoby. Zapisy na grupie Orion.

11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia z pamięcią w modlitwie.

12. W minionym tygodniu odeszła do Pana: śp. Henryka Tregier z Poręb. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłą polecamy w naszej modlitwie. Wieczny odpoczynek …