1. Rozpoczęły się Rekolekcje wielkopostne. Witamy w naszej wspólnocie ks. Karola Łazika – diecezjalnego duszpasterza pielgrzymek, który poprowadzi nas rzez ten szczególny czas zasłuchania w Słowo Boże. Plan rekolekcji znajduje się jest w gablotach i na stronie internetowej parafii.

2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale – w każdą niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00. Droga krzyżowa – w piątki o godz. 17.30;

3. W najbliższy piątek o godz. 19.00, w parafii św. Pawła, Droga krzyżowa dla młodzieży z całej Zduńskiej Woli.

4. 13 kwietnia organizujemy parafialną pielgrzymkę do Częstochowy, w ramach Diecezjalnej pielgrzymki na Jasną Górę, jako dziękczynienie za Nawiedzenie Matki Bożej w parafiach naszej Diecezji. Zapisy w kancelarii parafialnej.

5. Dziś, po Mszy Św. o godz. 11.00, spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. A po Mszy Św. o godz. 12.30, spotkanie z uczniami klas VIII, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

6. 23 marca od godz. 12.00 będą do odbioru szatki na I Komunię Św.

7. Ofiary składane do puszek w kościele z napisem JAŁMUŻNA POSTNA przeznaczymy na paczki świąteczne dla najbiedniejszych.

8. Aktorzy Amatorskiego Teatru Cultus zapraszają na przedstawienie Męki Pańskiej w niedzielę 10 marca w kościele św. Pawła o godz. 18.00 i w niedzielę 17 marca w naszej świątyni o godz. 19.00. Wychodząc ze świątyni możemy zaopatrzyć się w prasę katolicką.

9. Caritas Diecezji Włocławskiej rozpoczyna realizację Programu z Funduszy Europejskich Pomoc Żywnościowa. Z programu mogą skorzystać osoby samotne, których dochód miesięczny na rękę nie przekracza 2056 zł oraz osoby w rodzinie, których dochód nie przekracza na osobę 1590 zł.
Warunkiem otrzymania pomocy żywnościowej jest otrzymane skierowania dla mieszkańców Miasta Zduńska Wola z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, dla mieszkańców Gminy Zduńska Wola z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Więcej informacji na wywieszonych plakatach.
Parafialny Zespół Caritas przy parafii św. Pawła zaprasza od wtorku.

10. W kiosku są do nabycia Baranki wielkanocne. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na dzieła prowadzone przez Caritas Polska. Cena 10 zł.
Ksiądz biskup zwraca się także z prośbą o przekazanie 1,5% podatku dla włocławskiej Caritas.

11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia z pamięcią w modlitwie.