1. Przez całą Oktawę nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy asystę. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała i poświęcenie wianków z pierwocin tegorocznych kwiatów i zbóż.

2. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
To również I piątek miesiąca, spowiedź rano od godz. 6.30 i po południu od godz. 17.00. Po Mszy Św. o godz. 18.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, po nabożeństwie uwielbienie, modlitwa różańcowa, apel maryjny i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Oprawę muzyczną Mszy Św. i uwielbienia zapewni zespół Jordan

3. W przyszłą niedzielę, 9 czerwca, uroczystość odpustowa w parafii św. Antoniego. Ks. Proboszcz zaprasza na Sumę Odpustową o godz. 12.30.

4. Również za tydzień, ks. Andrzej Jaworski, proboszcz par. św. Pawła, po każdej Mszy Św. będzie nas prosił o wsparcie budowy kościoła.

5. 16 czerwca zapraszamy na XI Marsz dla Życia i Rodziny w Zduńskiej Woli. O godz. 12.00 w Bazylice, Msza Św. w intencji poszanowania życia, małżeństw i całych rodzin. Następnie przemarsz do parafii św. Pawła, gdzie odbędzie się Piknik Rodzinny.

6. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania ks. Kamil zaprasza w poniedziałek, 3 czerwca, o godz. 19.00. Informujemy, że bierzmowanie odbędzie się 14.06.2024, o godz. 16.00.

7. Wyjazd dzieci pierwszokomunijnych, na pielgrzymkę do Lichenia, w piątek 7 czerwca, o godz. 7.00. Powrót ok. godz. 17.30.

8. Trwa peregrynacja Kopii Ikony Jasnogórskiej. Program Nawiedzenia w rodzinie wywieszony jest w gablotach, umieszczony na stronie parafialnej, a także dostępny na stoliku przy prasie. Na stronie internetowej, w zakładce „Peregrynacja”, dostępny jest też Modlitewnik Nawiedzenia.

9. Wychodząc ze świątyni możemy zaopatrzyć się w prasę katolicką.

10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia z pamięcią w modlitwie.

11. W minionym tygodniu odeszli do Pana: śp. Weronika Lechniak z ul. Wilczej i śp. Anna Opora z Ogrodziska. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek …