1. Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Liturgia dzisiejsza przypomina nam o przynależności do Chrystusa, który przez swoją mękę, śmierć i zmartwychwstanie uczynił nas dziećmi jednego Ojca, a jednocześnie swoim królestwem.

2. W I piątek miesiąca spowiedź rano od godz. 6.30 i po południu od godz. 17.00. O godz. 18.00 Msza Św., wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, po nabożeństwie uwielbienie, a następnie czas na osobistą adorację. O godz. 20.30 modlitwa różańcowa, apel maryjny i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Oprawę muzyczną Mszy Św. i uwielbienia zapewni nam Zespół „JORDAN”.

3. Tego dnia, w naszej w parafii, będzie miało miejsce „Dekanalne Spotkanie Modlitewne dla Młodzieży”. Zapraszamy młodzież naszej parafii, a szczególnie kandydatów do bierzmowania z klas 7 i 8, na godz. 18.00.

4. W I sobotę miesiąca – na rannej Mszy o godz. 7.00 miesięczne spotkanie DADzP – przynosimy świece. O godz. 17.30 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP – zapraszamy Koła Żywego Różańca. Po Mszy Świętej spotkanie Kół ŻR.

5. W sobotę Mszą Św. o godz. 18.00 rozpoczynamy nowy rok liturgiczny, a jednocześnie okres Adwentu. Zapraszamy dzieci, ale i dorosłych do przygotowania Wieńców Adwentowych. W przyszłą niedzielę, na Mszy Św. o godz. 11.00 zostaną poświęcone, a następnie zaniesiemy je do swoich domów, by towarzyszyły nam przez czas Adwentu.

6. Spotkanie wspólnoty wdów i wdowców w środę po Mszy Św. wieczornej.

7. We wrześniu przeżywaliśmy beatyfikację rodziny Ulmów. Obecnie relikwie błogosławionej rodziny peregrynują po parafiach naszej diecezji. W poniedziałek, 4 grudnia, w godz. 15.00 – 21.00 będą w parafii św. Pawła w Zduńskiej Woli.

8. Pod chórem, u Pana Organisty można nabywać, poświęcone wczoraj, opłatki na stół wigilijny. Dochód ze sprzedaży częściowo przeznaczymy dla Pana Organisty, a częściowo na potrzeby scholii. Nie kupujmy niepoświęconych opłatków w marketach lub od innych osób chodzących po domach

9. Przy wyjściu można nabyć świece Caritas w ramach „Wigilijnego dzieła pomocy dzieciom” Małe po 10 zł, duże po 20 zł.

10. W przyszłą niedzielę będziemy mogli wesprzeć leczenie i rehabilitację p. Tomasza Łuczaka. Po Mszach Świętych przed kościołem rodzina będzie sprzedawać ciasto.

11. W dniach 27.04.-5.05.2024. organizujemy pielgrzymkę autokarową do Włoch. W programie: Loretto, San Giovani Rotondo, Monte Sant’Angelo, Sanktuarium Matki Bożej w Pompejach, Monte Cassino, Rzym, Watykan, Asyż, Casia, Florencja, Padwa. Koszt to 630 Euro i 1400 zł. Szczegóły w gablocie i na facebooku. Zapisy w kancelarii parafialnej.

12. Wychodząc ze świątyni możemy zaopatrzyć się w prasę katolicką.

13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia z pamięcią w modlitwie.