1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa, która przypomina nam prawdę, że Pan Jezus wszedł do chwały Ojca, aby wstawiać się za nami i przygotować nam miejsce w niebie.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiać będziemy o godz. 17.45. Wcześniej, o godz. 17.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.

3. Jutro, 13 maja, pierwsze nabożeństwo fatimskie w tym roku. O godz. 18.00 Msza Św., a po niej procesja wokół świątyni z modlitwą różańcową.

4. W czwartek, po Mszy wieczornej, spotkanie wspólnoty wdów i wdowców.

5. W czwartek o godz. 19.00 próba dzieci przed I Komunią Św.

6. Komunia Rocznicowa dzieci z klas IV w przyszłą niedzielę o godz. 11.00. W piątek o godz. 18.40, zapraszamy dzieci na próbę. Spowiedź dzieci przystępujących do Komunii Rocznicowej w sobotę od godz. 15.00.

7. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Św. Przygotowujemy się do niej poprzez Nowennę do Ducha Św. Jako Wspólnota parafialna zapraszamy wraz ze wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym „Jordan” oraz zespołem muzycznym „Jordan” na nocne czuwanie w wigilię uroczystości zesłania Ducha Świętego w sobotę 18 maja. Naszą modlitwę rozpoczniemy o godzinie 21:00 apelem jasnogórskim. Następnie uwielbiać będziemy Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie prosząc o wylanie Ducha Świętego i jego darów. Około godziny 23:00 sprawować będziemy Eucharystię podczas której odnowimy uroczyście przyrzeczenia chrzcielne

8. Wychodząc ze świątyni możemy zaopatrzyć się w prasę katolicką. W kiosku możemy jeszcze nabyć książkę pt. „Matka”, autorstwa o. Pawła Subika oraz płytę „Szata” z utworami w wykonaniu Karoliny i Adama Sanderowskich z zespołem.

9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia z pamięcią w modlitwie.

10. W minionym tygodniu odeszli do Pana: śp. Jadwiga Matusiak z ul. Zduńskiej, śp. Zdzisław Witczak z ul. Solskiego, śp. Zdzisław Urbaniak z ul. Porębskiej, śp. Józefa Łyczkowska z ul. Widawskiej. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek…