1. Przed tygodniem mogliśmy uczestniczyć w koncercie „Uwielbienie za Nawiedzenie”. Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z zaproszenia i włączyli się w modlitwę dziękczynną.
Po koncercie rozpoczęła się peregrynacja Ikony Jasnogórskiej w naszej parafii. Wraz z ikoną przekazywany będzie modlitewnik, który będzie pomocą w czasie Nawiedzenia. Każdego dnia modlić się będziemy za rodziny, u których akurat gości Ikona Matki Bożej.

2. W środę rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które odprawiać będziemy o godz. 17.45. Wcześniej, o godz. 17.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu.

3. W czwartek przypada Dzień Flagi Narodowej, a w piątek Uroczystość NMP Królowej Polski – nie zapomnijmy w te dni wywiesić flagi narodowej. W piątek Msze św. w porządku niedzielnym. O godz. 6.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Msza za Ojczyznę o godz. 9.00
To również I piątek miesiąca; spowiedź w czasie każdej Mszy Św. Po Mszy o godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i uwielbienie. Oprawę muzyczną Mszy Św. i uwielbienia zapewni nam Zespół „JORDAN”.

4. W I sobotę miesiąca o godz. 17.30 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP – zapraszamy Koła Żywego Różańca.

5. Za tydzień I niedziela miesiąca – po nabożeństwie majowym o godz. 17.30 wznawiamy procesje eucharystyczne wokół kościoła, z udziałem asysty i wiernych.

6. Wychodząc ze świątyni możemy zaopatrzyć się w prasę katolicką. A w zakrystii możemy jeszcze nabyć książkę pt. „Matka”, autorstwa o. Pawła Subika oraz płytę „Szata” z utworami w wykonaniu Karoliny i Adama Sanderowskich z zespołem.

7. W minionym tygodniu odeszli do Pana: śp. Karol Idziaszczyk z ul. Gierymskiego, śp. Kazimierz Sadokierska z ul. Południowej, śp. Zofia Marczuk z Ogrodzisk. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek …