1. 11 lutego przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – jest to również Światowy Dzień Chorego. Duszpasterstwo chorych naszej diecezji zaprasza do udziału w Eucharystii w intencji chorych. W naszym rejonie zapraszamy chorych i opiekunów do parafii Korczew, w sobotę, 10 lutego o godz. 11.00. Modlitwą obejmujemy również chorych w naszej parafii.

2. Od 9 lutego rozpoczyna się w naszej parafii kurs przedmałżeński. Spotkania odbywają się w każdy piątek o godz. 19.00 w salce na plebanii. Zapraszamy wszystkich mających w najbliższym czasie przystąpić do sakramentu małżeństwa.

3. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, ze względu na ferie zimowe, przełożone18 lutego, na Mszy Św. o godz. 11.00. Wtedy też poświęcimy dzieciom świece.

4. W przyszłą niedzielę będziemy mogli wesprzeć leczenie i rehabilitację p. Tomasza Łuczaka. Po Mszach Świętych przed kościołem rodzina będzie sprzedawać ciasto.

5. Wychodząc ze świątyni możemy zaopatrzyć się w prasę katolicką.

6. Obok gazet wystawione są formularze zgłoszeniowe do peregrynacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w rodzinach. Uzupełnione formularze możemy złożyć do puszki przy głównym wejściu.

7. W minionym tygodniu odeszli do Pana: śp. Wanda Kaczmarek z Poręb, śp. Jerzy Łuczak z Ogrodzisk, śp. Elżbieta Błasiak z ul. Chełmońskiego, śp. Ewa Bartos z ul. Widawskiej, śp. Grzegorz Janicki z ul. Iwaszkiewicza, śp. Jan Budka z ul. Gierymskiego. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłch polecamy w naszej modlitwie. Wieczny odpoczynek …