1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiać będziemy o godz. 17.45. Wcześniej, o godz. 17.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu.

2. Jutro, we wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe. Modlić się będziemy podczas nabożeństw majowych o dobre urodzaje oraz w intencji ludzi głodujących. Zapraszamy zwłaszcza pracujących na roli, ogrodników i sadowników.

3. W piątek rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.

4. W przyszła niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Przed Sumą o godz. 9.00, zgodnie ze zwyczajem, Procesja z Figurą Zmartwychwstałego, ze stacją w środku świątyni.

5. Za tydzień spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej oraz z rodzicami i dziećmi klas IV, które 19 maja będą przeżywały swoją Komunię rocznicową.

6. W środę 8 maja przypada uroczystość św. Stanisława BM patrona Polski. Tego dnia swoje imieniny obchodzi ksiądz proboszcz Stanisław Siurdyga. Msza Święta w intencji czcigodnego solenizanta będzie sprawowana w środę o godzinie 18:00.

7. Wychodząc ze świątyni możemy zaopatrzyć się w prasę katolicką.

8. W minionym tygodniu odeszli do Pana: śp. Leszek Filipczak z ul. Złotej. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek …