1. Zapraszamy na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiać będziemy o godz. 17.45. Wcześniej, o godz. 17.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu

2. W czwartek, 13 czerwca, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 Msza Św., a po niej procesja wokół świątyni z modlitwą różańcową.

3. W piątek, 14 czerwca, na Mszy Św. o godz. 16.00, ks. Biskup Stanisław Gębicki, udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii i parafii św. Pawła
Próby młodzieży w poniedziałek i środę o godz. 19.00.

4. W przyszłą niedzielę, na Mszy Św. o godz. 11.00, dziękować będziemy Panu Bogu za kończący się rok szkolny i katechetyczny i prosić o błogosławieństwo na czas wakacji. Zapraszamy dzieci i młodzież z rodzicami, zapraszamy Dyrekcje, nauczycieli i pracowników szkół.

5. Również za tydzień, 16 czerwca, zapraszamy na XI Marsz dla Życia i Rodziny w Zduńskiej Woli. O godz. 12.00 w Bazylice, Msza Św. w intencji poszanowania życia, małżeństw i całych rodzin. Następnie przemarsz do parafii św. Pawła, gdzie odbędzie się Piknik Rodzinny.

6. Dziś gościmy ks. Andrzeja Jaworskiego, proboszcza par. św. Pawła, który głosi Słowo Boże, a po każdej Mszy Św. będzie nas prosił o wsparcie budowy kościoła.

7. Wychodząc ze świątyni możemy zaopatrzyć się w prasę katolicką.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia z pamięcią w modlitwie.