1. Zapraszamy na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiać będziemy o godz. 17.45. Wcześniej, o godz. 17.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu

2. W piątek, 14 czerwca, ks. Biskup Stanisław Gębicki, udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii i parafii św. Pawła. Dziękujemy młodzieży i rodzicom za dar ołtarza. Zostaną zakupione nowe ornaty.

3. Wczoraj nasi ministranci wzięli udział w 2 Diecezjalnej Pielgrzymce to Katedry Włocławskiej, podczas której ks. Biskup Ordynariusz pobłogosławił naszych ministrantów: Mateusza Tworka do posługi ceremoniarza w zgromadzeniu liturgicznym i Bartłomieja Wieczorka do posługi lektora. Nowo ustanowionym gratulujemy.

4. Dziś, na Mszy Św. o godz. 11.00, dziękujemy Panu Bogu za kończący się rok szkolny i katechetyczny oraz prosimy o błogosławieństwo na czas wakacji. Gratulujemy sukcesów w nauce i życzymy szczęśliwych wakacji. Przypominamy, ze wakacje nie zwalniają z praktyk religijnych.

5. Również dziś, zapraszamy na X Marsz dla Życia i Rodziny w Zduńskiej Woli. O godz. 12.00 w Bazylice, Msza Św. w intencji poszanowania życia, małżeństw i całych rodzin. Następnie przemarsz do parafii św. Pawła, gdzie odbędzie się Piknik Rodzinny.

6. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy wakacyjny układ Mszy Św. niedzielnych. Nie będzie Mszy o godz. 12.30.

7. Trwa peregrynacja Kopii Ikony Jasnogórskiej. Kolejne ulice to: Chełmońskiego, Gierymskiego i Kossaka. Program Nawiedzenia w rodzinie czyli przebieg nawiedzenia w domu, wywieszony jest w gablotach, umieszczony na stronie parafialnej, a także dostępny na stoliku przy prasie. Na stronie internetowej, w zakładce „Peregrynacja”, dostępny jest też Modlitewnik Nawiedzenia.

8. W przyszłą niedzielę będziemy mogli wesprzeć leczenie i rehabilitację p. Tomasza Łuczaka. Po Mszach Świętych przed kościołem rodzina będzie sprzedawać ciasto.

9. Wychodząc ze świątyni możemy zaopatrzyć się w prasę katolicką.

10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia z pamięcią w modlitwie.

11. W minionym tygodniu odeszli do Pana: śp. Artur Marczak z ul. Bogusławskiego, śp. Feliks Mac z ul. Gierymskiego i śp. Teresa Domagała z Holendrów. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek …