1. Zapraszamy na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiać będziemy o godz. 17.45. Wcześniej, o godz. 17.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu

2. Od dzisiaj rozpoczynamy wakacyjny układ Mszy Św. niedzielnych. Nie będzie Mszy o godz. 12.30.

3. Również dzisiaj będziemy mogli wesprzeć leczenie i rehabilitację p. Tomasza Łuczaka. Po Mszach Świętych przed kościołem rodzina będzie sprzedawać ciasto.

4. W sobotę, 29 czerwca, uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary z tego dnia będą przeznaczone na tzw. Świętopietrze czyli na wsparcie działalności apostolskiej i charytatywnej Papieża.

5. W sobotę, na Mszy Św. o godz. 7.00, miesięczne spotkanie i odnowienie przyrzeczeń DADzP – przynosimy świece.

6. Tego dnia odpust parafialny w parafii św. Pawła Apostoła. Ks. proboszcz zaprasza na Główną Mszę odpustową o godz. 17.00.

7. Rycerstwo Niepokalanej zaprasza na dwudniową Pielgrzymkę autokarową do Niepokalanowa i Warszawy w dniach 27-28 lipca 2024 r.
W programie min ; Sanktuarium N.M.P. Jazłowieckiej, Sanktuarium Matki Bożej Świętorodzinnej w Miedniewicach, Narodowe Sanktuarium i muzeum św. Andrzeja Boboli, oraz Muzeum Żołnierzy Wyklętych. Koszt 250 zł, zapisy w Kancelarii Parafialnej przy Bazylice WNMP, ul. Kościelna 20, kontakt tel. 664470039

8. Wychodząc ze świątyni możemy zaopatrzyć się w prasę katolicką.

9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia z pamięcią w modlitwie.

10. W minionym tygodniu odeszła do Pana: śp. Wacława Basińska z ul. Paprockiej. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłą polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek …