1. Dzisiejsza liturgia słowa ukazuje nam Chrystusa jako lekarza ludzkich ciał i dusz. W świetle tego słowa warto zadać sobie pytanie, czy tak patrzymy na naszego Pana i Zbawiciela

2. W I piątek miesiąca, spowiedź rano od godz. 6.30 i po południu od godz. 17.00. Po Mszy Św. o godz. 18.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, po nabożeństwie czas na osobistą adorację, modlitwa różańcowa, apel maryjny i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Do chorych udamy się w piątek od rana.

3. W I sobotę miesiąca o godz. 17.30 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP – zapraszamy Koła Żywego Różańca.

4. Za tydzień, w pierwszą niedzielę miesiąca, po różańcu o godz. 17.30, wyruszy procesja eucharystyczna wokół świątyni z udziałem asysty parafialnej. Zapraszamy na wspólną modlitwę.

5. Wczoraj swoje imieniny obchodzili: p Piotr i p. Paweł posługujący w naszej świątyni. Drogim Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej, św. Maksymiliana i św. Patronów, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

6. Zaproszenia na pielgrzymki: 1 – do Niepokalanowa i Warszawy w dniach 27-28 lipca 2024 r. zapisy ul. Kościelna 20, 2 – do Sanktuarium w Oborach, 13 lipca 2024, zapisy u p. Anny Stępień i 3 – na Górę św. Anny, 15-20 lipca, zapisy u p. Marka Urbana. Szczegóły na plakatach.

7. Wychodząc ze świątyni możemy zaopatrzyć się w prasę katolicką.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia z pamięcią w modlitwie.

9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Bogdana Teodorczyka z ul. Dobrej i śp. Bożennę Kaufman z Poręb. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek …