1. Czas wakacyjny jest dobrym okresem do głoszenia Dobrej Nowiny o Jezusie Chrystusie tym wszystkim, których spotykamy na naszych wakacyjnych drogach. Zwiedzając różne miejsca w naszej ojczyźnie i poza jej granicami, zechciejmy również odwiedzać miejsca święte, aby w ten sposób pogłębiać naszą wiedzę i ożywiać wiarę.

2. Dzisiaj, w pierwszą niedzielę miesiąca, po różańcu o godz. 17.30, wyruszy procesja eucharystyczna wokół świątyni z udziałem asysty parafialnej. Zapraszamy na wspólną modlitwę.

3. W czwartek, 11 lipca, święto św. Benedykta, opata, patrona Europy;

4. W sobotę, 13 lipca, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 Msza Św., a po niej procesja wokół świątyni z modlitwą różańcową.

5. Za dwa tygodnie, 21 lipca, po wszystkich Mszach Świętych poświęcenie pojazdów z racji święta św. Krzysztofa.

6. Zaproszenia na pielgrzymki: do Niepokalanowa i Warszawy w dniach 27-28 lipca 2024 r. zapisy ul. Kościelna 20; do Sanktuarium w Oborach, 13 lipca 2024 i na Górę św. Anny, 15-20 lipca. Szczegóły na plakatach.

7. Wychodząc ze świątyni możemy zaopatrzyć się w prasę katolicką.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia z pamięcią w modlitwie.